Pregled po CROSBI profilu: Ivan Lončar (CROSBI Profil: 18634, MBZ: 26326)
Pronađeno 92 radova
-
1.Lončar, IvanFixed point property of the product and hyperspaces of arboroids // Albanian journal of mathematics, 5 (2011), 2; 103-112 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
2.Lončar, IvanHereditarily irreducible mappings of Cartesian product of continua // Sarajevo journal of mathematics, 7 (2011), 115-121 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
3.Lončar, IvanFixed point property for the hyperspaces of non-metric chainable continua // Albanian journal of mathematics, 5 (2011), 1; 11-20 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
4.Lončar, IvanA note on theta-closed sets and inverse limits // Analele Universităţii "Ovidius" Constanţa Seria Matematică, 18 (2010), 161-172 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
5.Lončar, IvanA C-continuum X is metrizable if and only if it is admits a Whitney map for C(X) // Acta Universitatis Apulensis Mathematics-Informatics, 20 (2009), 99-105 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
6.Lončar, IvanOn non-metric confluently tree-like continua // Georgian mathematical journal, 16 (2009), 2; 311-320 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
7.Lončar, IvanA note on light inducued mappings // Albanian journal of mathematics, 3 (2009), 1; 75-79 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
8.Lončar, IvanWeight and metrizability of inverses under hereditarily irreducible mappings // Analele Universităţii "Ovidius" Constanţa Seria Matematică, 16 (2008), 2; 67-82 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
9.Lončar, IvanA note on the fixed point property of non-metric tree-like continua // Sarajevo Journal of Mathematics, 4 (2008), 133-142 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
10.Lončar, IvanFixed point property for hyperspaces of arboroids // Filomat, 22 (2008), 1; 115-126 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
11.Loncar, IvanA NOTE ON THE FIXED POINT PROPERTY OF NON-METRIC TREE-LIKE CONTINUA // SARAJEVO JOURNAL OF MATHEMATICS, 4(16) (2008), 1-10 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
12.Lončar, IvanInverse limits of H-closed spaces // Albanian journal of mathematics, 2 (2008), 2; 47-55 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
13.Lončar, IvanElusive examples of non-metrizable continua which admit a Whitney map // Georgian mathematical journal, 14 (2007), 4; 711-719 doi:10.1515/GMJ.2007.711 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
-
14.Lončar, IvanNon-metric continua and multi-valued mappings // Mathematical communications, 17 (2007), 101-111 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
15.Lončar, IvanThe Hyperspaces 2^{;X}; and C_{;n}; (X) for a non-metric continuum X // Radovi Zavoda za znanstveni rad HAZU Varaždin, 16 (2006), 301-308 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
16.Lončar, IvanSemi-aposyndetic continuum X is metrizable if and only if it admits a Whitney map for C(X) // Mathematical communications, 11 (2006), 25-31 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
17.Lončar, IvanA note on the spaces which admit a Whitney map, Rad HAZU 491, (2005), 195-206 // Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti, 491 (2005), 195-206 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
18.Lončar, IvanLimit of approximate inverse system of totally regular continua is totally regular // Acta mathematica Universitatis Comenianae, 86 (2005), 1-13 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
-
19.Lončar, IvanD-continuum X admits a Whitney map for C(X) if and only if it is metrizable // Glasnik matematički, 40(60) (2005), 333-337 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
20.Lončar, IvanArcwise connected continua and Whitney maps // Georgian mathematical journal, 12 (2005), 2; 321-330 doi:10.1515/GMJ.2005.321 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
21.Lončar, IvanA note on universal mappings // International Journal of Mathematical Sciences, 4 (2005), 1; 79-86 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
22.Lončar, IvanArc-smooth continuum X admits a Whitney map for C(X) iff it is metrizable // JP journal of geometry and topology, 4 (2004), 13-21 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
23.Lončar, IvanWhitney map for hyperspaces of continua with the property of Kelley // JP journal of geometry and topology, 4 (2004), 147-156 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
24.Lončar, IvanA note on hyperspaces of a generalized dendrite, // JP journal of geometry and topology, 3 (2003), 225-243 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
25.Lončar, Ivan3 A fan X admits a Whitney map for C(X) iff it is metrizable // Glasnik matematički, 38 (2003), 395-411 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
26.Lončar, IvanNon-metric rim-metrizable continua and unique hyperspace // Publications de l'Institut Mathématique, 73(87) (2003), 97-113 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
27.Lončar, IvanThe properties of spaces which admit a Whitney map // Mathematical communications, 8 (2003), 2; 207-214 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
28.Lončar, IvanA note on a Whitney map for continua // Mathematical communications, 6 (2001), 1-9 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
29.Lončar, IvanHyperspaces which are products or cones // Mathematical communications, 6 (2001), 199-215 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
30.Lončar, IvanApproximate systems with confluent bonding mappings // Glasnik matematiččki, 36 (2001), 1; 49-61 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
31.Lončar, IvanA note on the projections of an approximate limit // Radovi Zavoda za znanstveni rada HAZU Varaždin, 12-13 (2001), 347-354 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
32.Lončar, IvanApproximate Systems With Confluent Bonding Mappings // Glasnik Matematički, 36 (2001), 49-61 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
-
33.Lončar, IvanA note on a Whitney map for continua // Mathematical Communications, 6 (2001), 1-9 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
34.Lončar, Ivanℵ₁-directed inverse systems of continuous images of arcs // International Journal of Mathematics Math. Sci., 24 (2000), 2; 109-119 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
35.Lončar, IvanA characterization of continuous images of arcs by their images of weight ℵ₁ // Mathematical communications, 5 (2000), 1; 67-73 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
36.Lončar, IvanThe property of Kelley in nonmetric continua // Mathematical communications, 5 (2000), 41-50 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
37.Lončar, IvanRelationships Between Usual and Approximate Inverse Systems // Matematički Vesnik, 52 (2000), 3-4; 83-97 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
-
38.Lončar, IvanThe property of Kelley in nonmetric continua // Mathematical Communications, 5 (2000), 41-50 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
39.Lončar, IvanA note on approximate inverse systems and subsystems // Zbornik Radova Journal of information and organizational sciences, 22 (1999), 51-69 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
40.Lončar, IvanA note on hereditarily locally connected continua // Zbornik Radova Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, 22(1) (1998), 29-40 (podatak o recenziji nije dostupan, znanstveni)
-
41.Lončar, IvanA note on the projections of an approximate limit (1997), 347-355. // Radovi Zavoda za znanstveni rad Varaždin, 1 (1997), 347-355 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
42.Lončar, IvanInverse limit of continuous images of arcs // Zbornik radova : journal of information and organizational sciences, 21 (1997), 2; 47-59 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
43.Lončar, IvanSet convergence and local connectedness of approximate limit // Acta mathematica Hungarica, 77 (1997), 3; 193-213 doi:10.1023/A%3A1006586713320 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
-
44.Lončar, IvanLocal connectedness of approximate limit spaces // Glasnik matematički, 32 (1997), 275-290 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
45.Lončar, IvanApproximate limits of m - compact spaces // Acta mathematica Academiae Hungarica, 71 (1996), 263-274 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
46.Lončar, IvanW-sets and approximate limit // Radovi Zavoda za znanstveni rad Varaždin, 8-9 (1996), 265-280 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
47.Lončar, IvanApproximate systems of hyperspaces // Zbornik radova Fakulteta organizacije i informatike Varaždin 21, 1 (1996), 41-49 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
48.Lončar, IvanApproximate limits of m-compact spaces // Glasnik matematički, 30(50) (1995), 73-84 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
49.Lončar, IvanA note on approximate limits // Zbornik radaova Fakulteta organizacije i informatke, 19 (1995), 1-22 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
-
50.Lončar, IvanThe Freudenthal space for approximate systems of compacta and some applications // Publicacions Matematiques, 39 (1995), 215-232 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)