Pregled bibliografske jedinice broj: 931220
Hotel „Stina“ u Omišu – analiza varijante temeljenja s temeljnom pločom oslonjenom na pilote : završni rad
Hotel „Stina“ u Omišu – analiza varijante temeljenja s temeljnom pločom oslonjenom na pilote : završni rad, 2015., diplomski rad, preddiplomski, Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split
CROSBI ID: 931220 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca
Naslov
Hotel „Stina“ u Omišu – analiza varijante temeljenja s temeljnom pločom oslonjenom na pilote : završni rad
(Hotel „Stina“ in Omiš – Analysis of Foundation Solution with the Basic Foundation Slab Supported by Piles : Undergraduate Thesis)
Autori
Primorac, Josipa
Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Ocjenski radovi, diplomski rad, preddiplomski
Fakultet
Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije
Mjesto
Split
Datum
17.07
Godina
2015
Stranica
53
Mentor
Štambuk Cvitanović, Nataša
Ključne riječi
temeljenje na pilotima ; granično stanje nosivosti ; granično stanje uporabljivosti ; uzgon
(pile foundations ; ultimate limit state ; serviceability limit state ; uplift)
Sažetak
Za potrebe izgradnje hotela "Stina" u Omišu izvršena je provjera graničnog stanja nosivosti i uporabljivosti po EC 7, za varijantu temeljenja s temeljnom pločom oslonjenom na pilote. Za građevine Hotel i Wellness centar određena je nosivost pojedinačnog pilota i potreban broj pilota, te izvršena provjera uporabljivosti s obzirom na uzgon.
Izvorni jezik
Hrvatski
Znanstvena područja
Građevinarstvo
POVEZANOST RADA
Ustanove:
Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split
Profili:
Nataša Štambuk Cvitanović
(mentor)