Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 516785

Onečiščivači iz materijala i predmeta koji dolaze u neposredan dodir s hranom


Dimitrov, Nino
Onečiščivači iz materijala i predmeta koji dolaze u neposredan dodir s hranom // 5.konferencija o sigurnosti i kakvoći hrane / Zoran Radan (ur.).
Opatija, Hrvatska: Hrvatska gospodarska komora (HGK), 2011. (pozvano predavanje, nije recenziran, pp prezentacija, ostalo)


CROSBI ID: 516785 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Onečiščivači iz materijala i predmeta koji dolaze u neposredan dodir s hranom
(Contaminants from food contact materials)

Autori
Dimitrov, Nino

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Sažeci sa skupova, pp prezentacija, ostalo

Skup
5.konferencija o sigurnosti i kakvoći hrane

Mjesto i datum
Opatija, Hrvatska, 16.05.2011. - 18.05.2011

Vrsta sudjelovanja
Pozvano predavanje

Vrsta recenzije
Nije recenziran

Ključne riječi
migracija ; materijali i predmeti koji dolaze u neposredan dodir s hranom
(food contact materials ; migration)

Sažetak
Materijali i predmeti koji dolaze u neposredan dodir s hranom nisu nereaktivni.Pravilnim odabirom materijala s obzirom na tip hrane (kisela masna, neutralna)moguće je smanjiti utjecaj interakcija iz ambalaže u hranu.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Kemija



POVEZANOST RADA


Ustanove:
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, Zagreb

Profili:

Avatar Url Nino Dimitrov (autor)


Citiraj ovu publikaciju:

Dimitrov, Nino
Onečiščivači iz materijala i predmeta koji dolaze u neposredan dodir s hranom // 5.konferencija o sigurnosti i kakvoći hrane / Zoran Radan (ur.).
Opatija, Hrvatska: Hrvatska gospodarska komora (HGK), 2011. (pozvano predavanje, nije recenziran, pp prezentacija, ostalo)
Dimitrov, N. (2011) Onečiščivači iz materijala i predmeta koji dolaze u neposredan dodir s hranom. U: Zoran Radan (ur.)5.konferencija o sigurnosti i kakvoći hrane.
@article{article, author = {Dimitrov, Nino}, year = {2011}, keywords = {migracija, materijali i predmeti koji dolaze u neposredan dodir s hranom}, title = {One\v{c}i\v{s}\v{c}iva\v{c}i iz materijala i predmeta koji dolaze u neposredan dodir s hranom}, keyword = {migracija, materijali i predmeti koji dolaze u neposredan dodir s hranom}, publisher = {Hrvatska gospodarska komora (HGK)}, publisherplace = {Opatija, Hrvatska} }
@article{article, author = {Dimitrov, Nino}, year = {2011}, keywords = {food contact materials, migration}, title = {Contaminants from food contact materials}, keyword = {food contact materials, migration}, publisher = {Hrvatska gospodarska komora (HGK)}, publisherplace = {Opatija, Hrvatska} }




Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font