Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 185089

Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups


Jardas, Cvetan
Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups // Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti, 491 (2005), 5-8 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 185089 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups

Autori
Jardas, Cvetan

Izvornik
Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti (1845-4100) 491 (2005); 5-8

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
probability measures; locally compact semigroups; cosine equation

Sažetak
In this article author wrote about cosine equation for probability measures on locally compact semigroups.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
0009001

Ustanove:
Filozofski fakultet, Rijeka

Profili:

Avatar Url Cvetan Jardas (autor)


Citiraj ovu publikaciju:

Jardas, Cvetan
Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups // Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti, 491 (2005), 5-8 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Jardas, C. (2005) Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups. Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti, 491, 5-8.
@article{article, author = {Jardas, Cvetan}, year = {2005}, pages = {5-8}, keywords = {probability measures, locally compact semigroups, cosine equation}, journal = {Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matemati\v{c}ke, fizi\v{c}ke i kemijske znanosti. Matemati\v{c}ke znanosti}, volume = {491}, issn = {1845-4100}, title = {Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups}, keyword = {probability measures, locally compact semigroups, cosine equation} }
@article{article, author = {Jardas, Cvetan}, year = {2005}, pages = {5-8}, keywords = {probability measures, locally compact semigroups, cosine equation}, journal = {Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matemati\v{c}ke, fizi\v{c}ke i kemijske znanosti. Matemati\v{c}ke znanosti}, volume = {491}, issn = {1845-4100}, title = {Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups}, keyword = {probability measures, locally compact semigroups, cosine equation} }




Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font