Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 85457

Estimations of the difference of two integral means via Euler-type identities


Pečarić, Josip; Perić, Ivan; Vukelić, Ana
Estimations of the difference of two integral means via Euler-type identities // Mathematical Inequalities & Applications, 7 (2004), 3; 365-378 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


Naslov
Estimations of the difference of two integral means via Euler-type identities

Autori
Pečarić, Josip ; Perić, Ivan ; Vukelić, Ana

Izvornik
Mathematical Inequalities & Applications (1331-4343) 7 (2004), 3; 365-378

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Ostrowski inequality; Bernoulli polynomials; bounded variation

Sažetak
Generalizations of estimations of difference of two integral means are given, by using Euler-type identities.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0037119
0117014

Ustanove
Prehrambeno-biotehnološki fakultet, Zagreb,
Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb

Profili:

Avatar Url Josip Pečarić (autor)

Avatar Url Ivan Perić (autor)

Avatar Url Ana Vukelić (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Pečarić, Josip; Perić, Ivan; Vukelić, Ana
Estimations of the difference of two integral means via Euler-type identities // Mathematical Inequalities & Applications, 7 (2004), 3; 365-378 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Pečarić, J., Perić, I. & Vukelić, A. (2004) Estimations of the difference of two integral means via Euler-type identities. Mathematical Inequalities & Applications, 7 (3), 365-378.
@article{article, year = {2004}, pages = {365-378}, keywords = {Ostrowski inequality, Bernoulli polynomials, bounded variation}, journal = {Mathematical Inequalities and Applications}, volume = {7}, number = {3}, issn = {1331-4343}, title = {Estimations of the difference of two integral means via Euler-type identities}, keyword = {Ostrowski inequality, Bernoulli polynomials, bounded variation} }

Časopis indeksira:


  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews