Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 74535

Prediction Power of Mathematical Models for Tumor Growth


Marušić, Miljenko; Vuk-Pavlović, Stanimir
Prediction Power of Mathematical Models for Tumor Growth // Journal of Biological Systems, 1 (1993), 69-78 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
Prediction Power of Mathematical Models for Tumor Growth

Autori
Marušić, Miljenko ; Vuk-Pavlović, Stanimir

Izvornik
Journal of Biological Systems 1 (1993); 69-78

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Izvorni jezik
Engleski



POVEZANOST RADA