Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 703104

Time scale Hardy-type inequalities with general kernel for superquadratic functions


Barić, Josipa; Nosheen, Ammara; Pečarić, Josip
Time scale Hardy-type inequalities with general kernel for superquadratic functions // Proceedings of A. Razmadze Mathematical Institute, 165 (2014), 1-18 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
Time scale Hardy-type inequalities with general kernel for superquadratic functions

Autori
Barić, Josipa ; Nosheen, Ammara ; Pečarić, Josip

Izvornik
Proceedings of A. Razmadze Mathematical Institute (1512-0007) 165 (2014); 1-18

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Hardy-Type Inequalities ; SuperQuadratic Functions ; Time Scales

Sažetak
In this paper we give extensions of Hardy-type inequalities with general kernel for superquadratic functions to arbitrary time scales.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
117-1170889-0888 - Generalne nejednakosti i primjene (Josip Pečarić, )
177-1170889-1287 - Konveksne funkcije i primjene (Marko Matić, )

Ustanove
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split,
Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • MathSciNet
  • Zentrallblatt für Mathematik/Mathematical Abstracts