Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 68140

Self-duality in the case of SO(2n,F)


Ban, Dubravka
Self-duality in the case of SO(2n,F) // Glasnik Matematicki, 34(54) (1999), 187-196 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
Self-duality in the case of SO(2n,F)

Autori
Ban, Dubravka

Izvornik
Glasnik Matematicki 34(54) (1999); 187-196

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Orthogonal groups; p-adic fields; square integrable representations

Sažetak
In the paper the author shows that among all irreducible cuspidal representations of general linear groups, only the selfdual ones have impact in the construction of the squre integrable representations of p-adic even orthogonal groups.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
037001

Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Autor s matičnim brojem:
Dubravka Ban, (171103)

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews
  • Zentralblatt fur Mathematik