Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 675063

O matematičkoj neumitnosti tržišnih zakona


Šikić, Zvonimir
O matematičkoj neumitnosti tržišnih zakona // Poučak : časopis za metodiku i nastavu matematike, 50 (2012), 70-80 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, stručni)


CROSBI ID: 675063 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
O matematičkoj neumitnosti tržišnih zakona
(Inevitability of Mathematics in Rules of Market)

Autori
Šikić, Zvonimir

Izvornik
Poučak : časopis za metodiku i nastavu matematike (1332-3008) 50 (2012); 70-80

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, stručni

Ključne riječi
matematika; ekonomija; tržište
(mathematics; economics; market)

Sažetak
O matematičkoj neumitnosti tržišnih zakona.

Izvorni jezik
Hrvatski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
120-1203164-3074 - Matematička logika i primjene (Šikić, Zvonimir, MZOS ) ( POIROT)

Ustanove:
Fakultet strojarstva i brodogradnje, Zagreb

Profili:

Avatar Url Zvonimir Šikić (autor)


Citiraj ovu publikaciju:

Šikić, Zvonimir
O matematičkoj neumitnosti tržišnih zakona // Poučak : časopis za metodiku i nastavu matematike, 50 (2012), 70-80 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, stručni)
Šikić, Z. (2012) O matematičkoj neumitnosti tržišnih zakona. Poučak : časopis za metodiku i nastavu matematike, 50, 70-80.
@article{article, author = {\v{S}iki\'{c}, Z.}, year = {2012}, pages = {70-80}, keywords = {matematika, ekonomija, tr\v{z}i\v{s}te}, journal = {Pou\v{c}ak : \v{c}asopis za metodiku i nastavu matematike}, volume = {50}, issn = {1332-3008}, title = {O matemati\v{c}koj neumitnosti tr\v{z}i\v{s}nih zakona}, keyword = {matematika, ekonomija, tr\v{z}i\v{s}te} }
@article{article, author = {\v{S}iki\'{c}, Z.}, year = {2012}, pages = {70-80}, keywords = {mathematics, economics, market}, journal = {Pou\v{c}ak : \v{c}asopis za metodiku i nastavu matematike}, volume = {50}, issn = {1332-3008}, title = {Inevitability of Mathematics in Rules of Market}, keyword = {mathematics, economics, market} }




Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font