Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 6391

A positive answer to a question about the Cantor set


Crnjac, Miljenko; Guljaš, Boris; Miller, Harry I.
A positive answer to a question about the Cantor set // Real analysis exchange, 22 (1996), 1; 213-224 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
A positive answer to a question about the Cantor set

Autori
Crnjac, Miljenko ; Guljaš, Boris ; Miller, Harry I.

Izvornik
Real analysis exchange (0147-1937) 22 (1996), 1; 213-224

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Cantor set; Steinhaus and Piccard Theorems

Sažetak
It is proved that g(CxC) contains an interval if g : RxR --R satisfies appropriate conditions and C is the Cantor set.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
117006
165021

Ustanove
Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb,
Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek

Citiraj ovu publikaciju

Crnjac, Miljenko; Guljaš, Boris; Miller, Harry I.
A positive answer to a question about the Cantor set // Real analysis exchange, 22 (1996), 1; 213-224 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Crnjac, M., Guljaš, B. & Miller, H. (1996) A positive answer to a question about the Cantor set. Real analysis exchange, 22 (1), 213-224.
@article{article, year = {1996}, pages = {213-224}, keywords = {Cantor set, Steinhaus and Piccard Theorems}, journal = {Real analysis exchange}, volume = {22}, number = {1}, issn = {0147-1937}, title = {A positive answer to a question about the Cantor set}, keyword = {Cantor set, Steinhaus and Piccard Theorems} }