Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 59777

On some inequalities for series and probability entropies


Jardas, Cvetan; Pečarić, Josip; Roki, Rajko; Sarapa, Nikola
On some inequalities for series and probability entropies // International Journal of Applied Mathematics and Computer Science, 1 (1999), 5; 529-535 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 59777 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
On some inequalities for series and probability entropies

Autori
Jardas, Cvetan ; Pečarić, Josip ; Roki, Rajko ; Sarapa, Nikola

Izvornik
International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (1641-876X) 1 (1999), 5; 529-535

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
037008

Ustanove:
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Profili:

Avatar Url Rajko Roki (autor)

Avatar Url Nikola Sarapa (autor)

Avatar Url Cvetan Jardas (autor)

Avatar Url Josip Pečarić (autor)


Citiraj ovu publikaciju

Jardas, Cvetan; Pečarić, Josip; Roki, Rajko; Sarapa, Nikola
On some inequalities for series and probability entropies // International Journal of Applied Mathematics and Computer Science, 1 (1999), 5; 529-535 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Jardas, C., Pečarić, J., Roki, R. & Sarapa, N. (1999) On some inequalities for series and probability entropies. International Journal of Applied Mathematics and Computer Science, 1 (5), 529-535.
@article{article, year = {1999}, pages = {529-535}, keywords = {}, journal = {International Journal of Applied Mathematics and Computer Science}, volume = {1}, number = {5}, issn = {1641-876X}, title = {On some inequalities for series and probability entropies}, keyword = {} }
@article{article, year = {1999}, pages = {529-535}, keywords = {}, journal = {International Journal of Applied Mathematics and Computer Science}, volume = {1}, number = {5}, issn = {1641-876X}, title = {On some inequalities for series and probability entropies}, keyword = {} }




Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font