Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 57245

Improvement and further generalization of some inequalities of Ostrowski--Grüss type


Matić, Marko; Pečarić, Josip; Ujević, Nenad
Improvement and further generalization of some inequalities of Ostrowski--Grüss type // Computers & Mathematics with Applications, 39 (2000), 161-175 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 57245 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Improvement and further generalization of some inequalities of Ostrowski--Grüss type

Autori
Matić, Marko ; Pečarić, Josip ; Ujević, Nenad

Izvornik
Computers & Mathematics with Applications (0898-1221) 39 (2000); 161-175

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Sažetak
.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
117006

Ustanove
Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb

Profili:

Avatar Url Nenad Ujević (autor)

Avatar Url Josip Pečarić (autor)

Avatar Url Marko Matić (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Matić, Marko; Pečarić, Josip; Ujević, Nenad
Improvement and further generalization of some inequalities of Ostrowski--Grüss type // Computers & Mathematics with Applications, 39 (2000), 161-175 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Matić, M., Pečarić, J. & Ujević, N. (2000) Improvement and further generalization of some inequalities of Ostrowski--Grüss type. Computers & Mathematics with Applications, 39, 161-175.
@article{article, year = {2000}, pages = {161-175}, keywords = {}, journal = {Computers and \#38; Mathematics with Applications}, volume = {39}, issn = {0898-1221}, title = {Improvement and further generalization of some inequalities of Ostrowski--Gr\"{u}ss type}, keyword = {} }

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews