Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 571969

Augmented eccentric connectivity index of single-defect nanocones


Došlić, Tomislav; Saheli, Mahboobeh
Augmented eccentric connectivity index of single-defect nanocones // Journal of mathematical nanoscience, 1 (2011), 25-31 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
Augmented eccentric connectivity index of single-defect nanocones

Autori
Došlić, Tomislav ; Saheli, Mahboobeh

Izvornik
Journal of mathematical nanoscience (7891-352X) 1 (2011); 25-31

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Eccentricity; nanocone; augmented eccentric connectivity index

Sažetak
We present explicit formulas for the values of augmented eccentric connectivity indices of single-defect nanocones. Our main result is that the augmented eccentricity index of an $n$-layer nanocone with a single $k$-gonal defect at its apex behaves asymptotically as $27k(1 - \ln 2) n$ for $k \geq 5$.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
037-0000000-2779 - Diskretna matematika i primjene (Dragutin Svrtan, )
177-0000000-0884 - Diskretni matematički modeli u kemiji (Damir Vukičević, )

Ustanove
Građevinski fakultet, Zagreb

Autor s matičnim brojem:
Tomislav Došlić, (123192)