Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 534709

Some Equalities Which Hold in the (n, m)-Group (Q, A) for n>=2m


Galić, Radoslav; Katić, Anita
Some Equalities Which Hold in the (n, m)-Group (Q, A) for n>=2m // Mathematica Maravica, 14-1 (2010), 47-51 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 534709 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Some Equalities Which Hold in the (n, m)-Group (Q, A) for n>=2m

Autori
Galić, Radoslav ; Katić, Anita

Izvornik
Mathematica Maravica (1450-5932) 14-1 (2010); 47-51

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
(n; m)-group; inverse operation; {;1; n-m+1};-neutral operation

Sažetak
In this paper, we have proved two equalities which hold in an (n, m)-group (Q, A) for n>=2m.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Ustanove
Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek

Profili:

Avatar Url Anita Katić (autor)

Avatar Url Radoslav Galić (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Galić, Radoslav; Katić, Anita
Some Equalities Which Hold in the (n, m)-Group (Q, A) for n>=2m // Mathematica Maravica, 14-1 (2010), 47-51 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Galić, R. & Katić, A. (2010) Some Equalities Which Hold in the (n, m)-Group (Q, A) for n>=2m. Mathematica Maravica, 14-1, 47-51.
@article{article, year = {2010}, pages = {47-51}, keywords = {(n, m)-group, inverse operation, {, 1, n-m+1}, -neutral operation}, journal = {Mathematica Maravica}, volume = {14-1}, issn = {1450-5932}, title = {Some Equalities Which Hold in the (n, m)-Group (Q, A) for n>=2m}, keyword = {(n, m)-group, inverse operation, {, 1, n-m+1}, -neutral operation} }




Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font