Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 510004

On a certain class of translation surfaces in a pseudo-Galilean space


Milin-Šipuš, Željka
On a certain class of translation surfaces in a pseudo-Galilean space // International Mathematical Forum, 6 (2011), 23; 1113-1125 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 510004 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
On a certain class of translation surfaces in a pseudo-Galilean space

Autori
Milin-Šipuš, Željka

Izvornik
International Mathematical Forum (1312-7594) 6 (2011), 23; 1113-1125

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
pseudo-Galilean space; translation surface

Sažetak
In this paper we describe a special class of translation surfaces in a pseudo-Galilean space. We analyze translation surfaces having constant Gaussian and mean curvatures, as well as translation Weingarten surfaces.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
016-0372785-0892 - Diferencijalna geometrija prostora s degeneriranim i indefinitnim metrikama (Divjak, Blaženka, MZOS ) ( POIROT)

Ustanove:
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Profili:

Avatar Url Željka Milin-Šipuš (autor)


Citiraj ovu publikaciju

Milin-Šipuš, Željka
On a certain class of translation surfaces in a pseudo-Galilean space // International Mathematical Forum, 6 (2011), 23; 1113-1125 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Milin-Šipuš, Ž. (2011) On a certain class of translation surfaces in a pseudo-Galilean space. International Mathematical Forum, 6 (23), 1113-1125.
@article{article, author = {Milin-\v{S}ipu\v{s}, \v{Z}.}, year = {2011}, pages = {1113-1125}, keywords = {pseudo-Galilean space, translation surface}, journal = {International Mathematical Forum}, volume = {6}, number = {23}, issn = {1312-7594}, title = {On a certain class of translation surfaces in a pseudo-Galilean space}, keyword = {pseudo-Galilean space, translation surface} }
@article{article, author = {Milin-\v{S}ipu\v{s}, \v{Z}.}, year = {2011}, pages = {1113-1125}, keywords = {pseudo-Galilean space, translation surface}, journal = {International Mathematical Forum}, volume = {6}, number = {23}, issn = {1312-7594}, title = {On a certain class of translation surfaces in a pseudo-Galilean space}, keyword = {pseudo-Galilean space, translation surface} }

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • MathSciNet





Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font