Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 50427

$aleph_1$-directed inverse systems of continuous images of arcs


Lončar, Ivan
$aleph_1$-directed inverse systems of continuous images of arcs // International Journal of Mathematics and mathematical sciences, 24 (2000), 2; 109-119 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 50427 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
$aleph_1$-directed inverse systems of continuous images of arcs

Autori
Lončar, Ivan

Izvornik
International Journal of Mathematics and mathematical sciences (0161-1712) 24 (2000), 2; 109-119

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Approximate inverse systems; continuous image of an arc

Sažetak
The main purpose of thi paper is to prove that if $/bf X$ is a usual $/aleph_1$-directed inverse system of continuous images of arcs with monotone bonding mappings, then X = lim$/bf X$ is a continuous image of an arc.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
037006

Citiraj ovu publikaciju

Lončar, Ivan
$aleph_1$-directed inverse systems of continuous images of arcs // International Journal of Mathematics and mathematical sciences, 24 (2000), 2; 109-119 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Lončar, I. (2000) $aleph_1$-directed inverse systems of continuous images of arcs. International Journal of Mathematics and mathematical sciences, 24 (2), 109-119.
@article{article, author = {Lon\v{c}ar, I.}, year = {2000}, pages = {109-119}, keywords = {Approximate inverse systems, continuous image of an arc}, journal = {International Journal of Mathematics and mathematical sciences}, volume = {24}, number = {2}, issn = {0161-1712}, title = {$aleph\_1$-directed inverse systems of continuous images of arcs}, keyword = {Approximate inverse systems, continuous image of an arc} }

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews
  • Referativnij žurnal
  • Zentralblatt fur Mathematik





Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font