Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 415662

An estimation of Young inequality


Jakšetić, Julije; Pečarić, Josip
An estimation of Young inequality // Asian-European Journal of Mathematics, 2 (2009), 4; 593-604 doi:10.1142/S1793557109000509 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 415662 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
An estimation of Young inequality

Autori
Jakšetić, Julije ; Pečarić, Josip

Izvornik
Asian-European Journal of Mathematics (1793-5571) 2 (2009), 4; 593-604

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Monotone function; H¨older inequality; Young inequality

Sažetak
In this paper we give an extension of Young inequality establishing lower and upper bound.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
117-1170889-0888 - Generalne nejednakosti i primjene (Pečarić, Josip, MZOS ) ( POIROT)

Ustanove:
Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb

Profili:

Avatar Url Julije Jakšetić (autor)

Avatar Url Josip Pečarić (autor)

Poveznice na cjeloviti tekst rada:

doi

Citiraj ovu publikaciju:

Jakšetić, Julije; Pečarić, Josip
An estimation of Young inequality // Asian-European Journal of Mathematics, 2 (2009), 4; 593-604 doi:10.1142/S1793557109000509 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Jakšetić, J. & Pečarić, J. (2009) An estimation of Young inequality. Asian-European Journal of Mathematics, 2 (4), 593-604 doi:10.1142/S1793557109000509.
@article{article, year = {2009}, pages = {593-604}, DOI = {10.1142/S1793557109000509}, keywords = {Monotone function, H¨older inequality, Young inequality}, journal = {Asian-European Journal of Mathematics}, doi = {10.1142/S1793557109000509}, volume = {2}, number = {4}, issn = {1793-5571}, title = {An estimation of Young inequality}, keyword = {Monotone function, H¨older inequality, Young inequality} }
@article{article, year = {2009}, pages = {593-604}, DOI = {10.1142/S1793557109000509}, keywords = {Monotone function, H¨older inequality, Young inequality}, journal = {Asian-European Journal of Mathematics}, doi = {10.1142/S1793557109000509}, volume = {2}, number = {4}, issn = {1793-5571}, title = {An estimation of Young inequality}, keyword = {Monotone function, H¨older inequality, Young inequality} }

Časopis indeksira:


  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
    • Emerging Sources Citation Index (ESCI)
  • Scopus


Citati:





    Contrast
    Increase Font
    Decrease Font
    Dyslexic Font