Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 348257

On Beck's inequalities for Quasi-Qrithmetic means


Ivanković, Božidar; Pečarić, Josip; Tominaga, Masaru
On Beck's inequalities for Quasi-Qrithmetic means // Toyama mathematical journal, 30 (2007), 35-43 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 348257 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
On Beck's inequalities for Quasi-Qrithmetic means

Autori
Ivanković, Božidar ; Pečarić, Josip ; Tominaga, Masaru

Izvornik
Toyama mathematical journal (1880-6015) 30 (2007); 35-43

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
quasi-arithmetic mean; concave function; beck inequality

Sažetak
In our previous note, we gave a reformulation of V. Csiszár and T. F. Móri's result. As its applications, we show a continuous version of Beck's work related to an quasi-arithmetic mean. In addition, we give some inequalities as its examplex.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
135-1352586-2591 - Definiranje intermodalnih transportnih koridora višekriterijskim odlučivanjem (Zvonko Kavran, )

Ustanove
Fakultet prometnih znanosti, Zagreb

Profili:

Avatar Url Josip Pečarić (autor)

Avatar Url Božidar Ivanković (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Ivanković, Božidar; Pečarić, Josip; Tominaga, Masaru
On Beck's inequalities for Quasi-Qrithmetic means // Toyama mathematical journal, 30 (2007), 35-43 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Ivanković, B., Pečarić, J. & Tominaga, M. (2007) On Beck's inequalities for Quasi-Qrithmetic means. Toyama mathematical journal, 30, 35-43.
@article{article, year = {2007}, pages = {35-43}, keywords = {quasi-arithmetic mean, concave function, beck inequality}, journal = {Toyama mathematical journal}, volume = {30}, issn = {1880-6015}, title = {On Beck's inequalities for Quasi-Qrithmetic means}, keyword = {quasi-arithmetic mean, concave function, beck inequality} }