Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 323540

On Neutral Operations of (n, m)-groups


Galić, Radoslav; Katić, Anita
On Neutral Operations of (n, m)-groups // Mathematica Moravica, 9 (2005), 1-3 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
On Neutral Operations of (n, m)-groups

Autori
Galić, Radoslav ; Katić, Anita

Izvornik
Mathematica Moravica (1450-5932) 9 (2005); 1-3

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
(n; m)-group; {;1; n-m+1};-neutral operation of the (n; m)-groupoid

Sažetak
In this paper proposition on {;1, n-m+1};-neutral operations of (n, m)-groups is proved.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Ustanove
Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek

Citiraj ovu publikaciju

Galić, Radoslav; Katić, Anita
On Neutral Operations of (n, m)-groups // Mathematica Moravica, 9 (2005), 1-3 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Galić, R. & Katić, A. (2005) On Neutral Operations of (n, m)-groups. Mathematica Moravica, 9, 1-3.
@article{article, year = {2005}, pages = {1-3}, keywords = {(n, m)-group, {, 1, n-m+1}, -neutral operation of the (n, m)-groupoid}, journal = {Mathematica Moravica}, volume = {9}, issn = {1450-5932}, title = {On Neutral Operations of (n, m)-groups}, keyword = {(n, m)-group, {, 1, n-m+1}, -neutral operation of the (n, m)-groupoid} }