Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 322487

Sharp error bounds for some quadrature formulae and applications


Ujević, Nenad
Sharp error bounds for some quadrature formulae and applications // Journal of Inequalities in Pure and Applied Mathemamatics, 7 (2006), 1; 1-11 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


Naslov
Sharp error bounds for some quadrature formulae and applications

Autori
Ujević, Nenad

Izvornik
Journal of Inequalities in Pure and Applied Mathemamatics (1443-5756) 7 (2006), 1; 1-11

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Sharp error bounds; quadrature formulae; applications

Sažetak
Sharp error bounds for some quadrature formulae are derived. Applications in numerical integration are given.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0023001

Ustanove
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split

Autor s matičnim brojem:
Nenad Ujević, (113461)

Citiraj ovu publikaciju

Ujević, Nenad
Sharp error bounds for some quadrature formulae and applications // Journal of Inequalities in Pure and Applied Mathemamatics, 7 (2006), 1; 1-11 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Ujević, N. (2006) Sharp error bounds for some quadrature formulae and applications. Journal of Inequalities in Pure and Applied Mathemamatics, 7 (1), 1-11.
@article{article, author = {Ujevi\'{c}, N.}, year = {2006}, pages = {1-11}, keywords = {Sharp error bounds, quadrature formulae, applications}, journal = {Journal of Inequalities in Pure and Applied Mathemamatics}, volume = {7}, number = {1}, issn = {1443-5756}, title = {Sharp error bounds for some quadrature formulae and applications}, keyword = {Sharp error bounds, quadrature formulae, applications} }

Časopis indeksira:


  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews