Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 320849

Euler harmonic identities for measures


Čivljak, Ambroz; Dedić, Ljuban; Matić, Marko
Euler harmonic identities for measures // Nonlinear Functional Analysis and Applications, 12 (2007), 3; 343-361 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 320849 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Euler harmonic identities for measures

Autori
Čivljak, Ambroz ; Dedić, Ljuban ; Matić, Marko

Izvornik
Nonlinear Functional Analysis and Applications (1229-1595) 12 (2007), 3; 343-361

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Euler identities; harmonic sequences; real Borel measure; Ostrowski type inequalities

Sažetak
Generalizations of Euler identities involving -harmonic sequences of functions with respect to a real Borel measure are established. Some Ostrowski type inequalities for functions of various classes are proved

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
177-1170889-3039 - Nejednakosti i numerička analiza
177-1170889-1287 - Konveksne funkcije i primjene (Matić, Marko, MZOS ) ( POIROT)

Ustanove:
Prirodoslovno-matematički fakultet, Split

Profili:

Avatar Url Ambroz Čivljak (autor)

Avatar Url Marko Matić (autor)

Avatar Url Ljuban Dedić (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Čivljak, Ambroz; Dedić, Ljuban; Matić, Marko
Euler harmonic identities for measures // Nonlinear Functional Analysis and Applications, 12 (2007), 3; 343-361 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Čivljak, A., Dedić, L. & Matić, M. (2007) Euler harmonic identities for measures. Nonlinear Functional Analysis and Applications, 12 (3), 343-361.
@article{article, year = {2007}, pages = {343-361}, keywords = {Euler identities, harmonic sequences, real Borel measure, Ostrowski type inequalities}, journal = {Nonlinear Functional Analysis and Applications}, volume = {12}, number = {3}, issn = {1229-1595}, title = {Euler harmonic identities for measures}, keyword = {Euler identities, harmonic sequences, real Borel measure, Ostrowski type inequalities} }

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • MathSciNet
  • Zentrallblatt für Mathematik/Mathematical Abstracts





Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font