Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 320683

On Ostrowski and Euler-Grüss type inequalities involving measures


Čivljak, Ambroz; Dedić, Ljuban; Matić, Marko
On Ostrowski and Euler-Grüss type inequalities involving measures // Journal of Mathematical Inequalities, 1 (2007), 1; 65-81 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 320683 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
On Ostrowski and Euler-Grüss type inequalities involving measures

Autori
Čivljak, Ambroz ; Dedić, Ljuban ; Matić, Marko

Izvornik
Journal of Mathematical Inequalities (1846-579X) 1 (2007), 1; 65-81

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Ostrowski inequality; Grüss-type inequalities; real Borel measures

Sažetak
Some generalizations of weighted Ostrowski and Euler-Grüss type inequalities are given by using general Euler identities involving real Borel measures.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
177-1170889-3039 - Nejednakosti i numerička analiza
177-1170889-1287 - Konveksne funkcije i primjene (Matić, Marko, MZOS ) ( POIROT)

Ustanove:
Prirodoslovno-matematički fakultet, Split

Profili:

Avatar Url Ambroz Čivljak (autor)

Avatar Url Marko Matić (autor)

Avatar Url Ljuban Dedić (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Čivljak, Ambroz; Dedić, Ljuban; Matić, Marko
On Ostrowski and Euler-Grüss type inequalities involving measures // Journal of Mathematical Inequalities, 1 (2007), 1; 65-81 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Čivljak, A., Dedić, L. & Matić, M. (2007) On Ostrowski and Euler-Grüss type inequalities involving measures. Journal of Mathematical Inequalities, 1 (1), 65-81.
@article{article, year = {2007}, pages = {65-81}, keywords = {Ostrowski inequality, Gr\"{u}ss-type inequalities, real Borel measures}, journal = {Journal of Mathematical Inequalities}, volume = {1}, number = {1}, issn = {1846-579X}, title = {On Ostrowski and Euler-Gr\"{u}ss type inequalities involving measures}, keyword = {Ostrowski inequality, Gr\"{u}ss-type inequalities, real Borel measures} }

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • MathSciNet
  • Zentrallblatt für Mathematik/Mathematical Abstracts





Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font