Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 295755

Positive solutions of polyharmonic equations with strong dependence on the gradient


Horvat, Lana; Kraljević, Jadranka; Žubrinić, Darko; Županović, Vesna
Positive solutions of polyharmonic equations with strong dependence on the gradient // Complex Variables and Elliptic Equations, 52 (2007), 8; 693-707 doi:10.1080/17476930701399047 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 295755 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Positive solutions of polyharmonic equations with strong dependence on the gradient

Autori
Horvat, Lana ; Kraljević, Jadranka ; Žubrinić, Darko ; Županović, Vesna

Izvornik
Complex Variables and Elliptic Equations (1747-6941) 52 (2007), 8; 693-707

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
polyharmonic ; positive solutions ; existence ; nonexistence

Sažetak
We study existence and nonexistence of positive, spherically symmetric solutions of polyharmonic boundary value problems, with strong dependence on the gradient on the right-hand side. The existence proof is constructive, with solutions possessing explicit integral representation.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
036-0361621-1291 - Nelinearna analiza diferencijalnih jednadžbi i dinamičkih sustava (Pašić, Mervan, MZOS ) ( POIROT)
036-0361621-3012 - Napredne strategije upravljanja i estimacije u složenim sustavima (Perić, Nedjeljko, MZOS ) ( POIROT)
036-0363078-3018 - Upravljanje mobilnim robotima i vozilima u nepoznatim i dinamičkim okruženjima (Petrović, Ivan, MZOS ) ( POIROT)

Ustanove:
Fakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb,
Ekonomski fakultet, Zagreb

Poveznice na cjeloviti tekst rada:

doi www.tandfonline.com

Citiraj ovu publikaciju:

Horvat, Lana; Kraljević, Jadranka; Žubrinić, Darko; Županović, Vesna
Positive solutions of polyharmonic equations with strong dependence on the gradient // Complex Variables and Elliptic Equations, 52 (2007), 8; 693-707 doi:10.1080/17476930701399047 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Horvat, L., Kraljević, J., Žubrinić, D. & Županović, V. (2007) Positive solutions of polyharmonic equations with strong dependence on the gradient. Complex Variables and Elliptic Equations, 52 (8), 693-707 doi:10.1080/17476930701399047.
@article{article, year = {2007}, pages = {693-707}, DOI = {10.1080/17476930701399047}, keywords = {polyharmonic, positive solutions, existence, nonexistence}, journal = {Complex Variables and Elliptic Equations}, doi = {10.1080/17476930701399047}, volume = {52}, number = {8}, issn = {1747-6941}, title = {Positive solutions of polyharmonic equations with strong dependence on the gradient}, keyword = {polyharmonic, positive solutions, existence, nonexistence} }
@article{article, year = {2007}, pages = {693-707}, DOI = {10.1080/17476930701399047}, keywords = {polyharmonic, positive solutions, existence, nonexistence}, journal = {Complex Variables and Elliptic Equations}, doi = {10.1080/17476930701399047}, volume = {52}, number = {8}, issn = {1747-6941}, title = {Positive solutions of polyharmonic equations with strong dependence on the gradient}, keyword = {polyharmonic, positive solutions, existence, nonexistence} }

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka::


  • MathSciNet
  • Mathematical Reviews
  • Zentralblatt MATH
  • SciBase
  • British Library Inside
  • EBSCO Databases


Citati:





    Contrast
    Increase Font
    Decrease Font
    Dyslexic Font