Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 282763

Severe anaphylactic reaction in a haemodialysis patient after administration of reviparin


Bašić-Jukić, Nikolina; Kes, Petar
Severe anaphylactic reaction in a haemodialysis patient after administration of reviparin // Nephrology Dialysis Transplantation, 19 (2004), 4; 1021-1022 (podatak o recenziji nije dostupan, pismo, stručni)


CROSBI ID: 282763 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Severe anaphylactic reaction in a haemodialysis patient after administration of reviparin

Autori
Bašić-Jukić, Nikolina ; Kes, Petar

Izvornik
Nephrology Dialysis Transplantation (0931-0509) 19 (2004), 4; 1021-1022

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, pismo, stručni

Ključne riječi
haemodialysis anaphylactic reaction ; reviparin

Sažetak
The anticoagulation with LMWH in haemodialysis patients can nause serious anaphylactic reactions.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Kliničke medicinske znanosti



POVEZANOST RADA


Projekti:
0214216
0108230

Ustanove:
Klinički bolnički centar Zagreb

Profili:

Avatar Url Nikolina Bašić-Jukić (autor)

Avatar Url Petar Kes (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Bašić-Jukić, Nikolina; Kes, Petar
Severe anaphylactic reaction in a haemodialysis patient after administration of reviparin // Nephrology Dialysis Transplantation, 19 (2004), 4; 1021-1022 (podatak o recenziji nije dostupan, pismo, stručni)
Bašić-Jukić, N. & Kes, P. (2004) Severe anaphylactic reaction in a haemodialysis patient after administration of reviparin. Nephrology Dialysis Transplantation, 19 (4), 1021-1022.
@article{article, year = {2004}, pages = {1021-1022}, keywords = {haemodialysis anaphylactic reaction, reviparin}, journal = {Nephrology Dialysis Transplantation}, volume = {19}, number = {4}, issn = {0931-0509}, title = {Severe anaphylactic reaction in a haemodialysis patient after administration of reviparin}, keyword = {haemodialysis anaphylactic reaction, reviparin} }
@article{article, year = {2004}, pages = {1021-1022}, keywords = {haemodialysis anaphylactic reaction, reviparin}, journal = {Nephrology Dialysis Transplantation}, volume = {19}, number = {4}, issn = {0931-0509}, title = {Severe anaphylactic reaction in a haemodialysis patient after administration of reviparin}, keyword = {haemodialysis anaphylactic reaction, reviparin} }

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus
  • MEDLINE





Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font