Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 276268

A generalization of the modified Simpson's rule and error bounds


Ujević, Nenad
A generalization of the modified Simpson's rule and error bounds // Anziam Journal, 47 (2005), 1-13 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


Naslov
A generalization of the modified Simpson's rule and error bounds

Autori
Ujević, Nenad

Izvornik
Anziam Journal (1446-1811) 47 (2005); 1-13

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Modified Simpson's rule; generalization; error bounds.

Sažetak
A generalization of the modified Simpson's rule is derived. Various error bounds for this generalization are established. An application to Dawson integral is given.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika

Napomena
Stranice navedene u časopisu: E1--E13.



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0023001

Ustanove
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split

Autor s matičnim brojem:
Nenad Ujević, (113461)

Citiraj ovu publikaciju

Ujević, Nenad
A generalization of the modified Simpson's rule and error bounds // Anziam Journal, 47 (2005), 1-13 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Ujević, N. (2005) A generalization of the modified Simpson's rule and error bounds. Anziam Journal, 47, 1-13.
@article{article, author = {Ujevi\'{c}, N.}, year = {2005}, pages = {1-13}, keywords = {modified Simpson's rule, generalization, error bounds.}, journal = {Anziam Journal}, volume = {47}, issn = {1446-1811}, title = {A generalization of the modified Simpson's rule and error bounds}, keyword = {modified Simpson's rule, generalization, error bounds.} }

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews