Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 26104

A note on some inequalities for finite sums and an application to entropies of probability distributions


Jardas, Cvetan; Pečarić, Josip; Roki, Rajko; Sarapa, Nikola
A note on some inequalities for finite sums and an application to entropies of probability distributions // Journal of computational analysis, 1 (1999), 1; 115-120 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 26104 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
A note on some inequalities for finite sums and an application to entropies of probability distributions

Autori
Jardas, Cvetan ; Pečarić, Josip ; Roki, Rajko ; Sarapa, Nikola

Izvornik
Journal of computational analysis (1521-1398) 1 (1999), 1; 115-120

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
037008
117006

Ustanove:
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Profili:

Avatar Url Rajko Roki (autor)

Avatar Url Nikola Sarapa (autor)

Avatar Url Cvetan Jardas (autor)

Avatar Url Josip Pečarić (autor)


Citiraj ovu publikaciju

Jardas, Cvetan; Pečarić, Josip; Roki, Rajko; Sarapa, Nikola
A note on some inequalities for finite sums and an application to entropies of probability distributions // Journal of computational analysis, 1 (1999), 1; 115-120 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Jardas, C., Pečarić, J., Roki, R. & Sarapa, N. (1999) A note on some inequalities for finite sums and an application to entropies of probability distributions. Journal of computational analysis, 1 (1), 115-120.
@article{article, year = {1999}, pages = {115-120}, keywords = {}, journal = {Journal of computational analysis}, volume = {1}, number = {1}, issn = {1521-1398}, title = {A note on some inequalities for finite sums and an application to entropies of probability distributions}, keyword = {} }
@article{article, year = {1999}, pages = {115-120}, keywords = {}, journal = {Journal of computational analysis}, volume = {1}, number = {1}, issn = {1521-1398}, title = {A note on some inequalities for finite sums and an application to entropies of probability distributions}, keyword = {} }

Časopis indeksira:


  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews





Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font