Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 26100

A summability method in some strong laws of large numbers


Jardas, Cvetan; Sarapa, Nikola
A summability method in some strong laws of large numbers // Mathematical communications, 2 (1997), 107-124 (podatak o recenziji nije dostupan, pregledni rad, znanstveni)


Naslov
A summability method in some strong laws of large numbers

Autori
Jardas, Cvetan ; Sarapa, Nikola

Izvornik
Mathematical communications 2 (1997); 107-124

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, pregledni rad, znanstveni

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
037008

Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb