Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 26100

A summability method in some strong laws of large numbers


Jardas, Cvetan; Sarapa, Nikola
A summability method in some strong laws of large numbers // Mathematical communications, 2 (1997), 107-124 (podatak o recenziji nije dostupan, pregledni rad, znanstveni)


CROSBI ID: 26100 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
A summability method in some strong laws of large numbers

Autori
Jardas, Cvetan ; Sarapa, Nikola

Izvornik
Mathematical communications 2 (1997); 107-124

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, pregledni rad, znanstveni

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
037008

Ustanove:
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Profili:

Avatar Url Nikola Sarapa (autor)

Avatar Url Cvetan Jardas (autor)


Citiraj ovu publikaciju:

Jardas, Cvetan; Sarapa, Nikola
A summability method in some strong laws of large numbers // Mathematical communications, 2 (1997), 107-124 (podatak o recenziji nije dostupan, pregledni rad, znanstveni)
Jardas, C. & Sarapa, N. (1997) A summability method in some strong laws of large numbers. Mathematical communications, 2, 107-124.
@article{article, author = {Jardas, Cvetan and Sarapa, Nikola}, year = {1997}, pages = {107-124}, keywords = {}, journal = {Mathematical communications}, volume = {2}, title = {A summability method in some strong laws of large numbers}, keyword = {} }
@article{article, author = {Jardas, Cvetan and Sarapa, Nikola}, year = {1997}, pages = {107-124}, keywords = {}, journal = {Mathematical communications}, volume = {2}, title = {A summability method in some strong laws of large numbers}, keyword = {} }




Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font