Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 25631

Model of wrinkled rod


Jurak, Mladen; Tutek, Zvonimir
Model of wrinkled rod // Zeitschrift für angewandte Mathematik und Mechanik, 77 (1997), Suppl. 2; 583-584 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


Naslov
Model of wrinkled rod

Autori
Jurak, Mladen ; Tutek, Zvonimir

Izvornik
Zeitschrift für angewandte Mathematik und Mechanik (0044-2267) 77 (1997), Suppl. 2; 583-584

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
periodical wrinkles; elastic arch; homogenization; elastic rod

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
037004

Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Profili:

Avatar Url Mladen Jurak (autor)

Avatar Url Zvonimir Tutek (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Jurak, Mladen; Tutek, Zvonimir
Model of wrinkled rod // Zeitschrift für angewandte Mathematik und Mechanik, 77 (1997), Suppl. 2; 583-584 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Jurak, M. & Tutek, Z. (1997) Model of wrinkled rod. Zeitschrift für angewandte Mathematik und Mechanik, 77 (Suppl. 2), 583-584.
@article{article, year = {1997}, pages = {583-584}, keywords = {periodical wrinkles, elastic arch, homogenization, elastic rod}, journal = {Zeitschrift f\"{u}r angewandte Mathematik und Mechanik}, volume = {77}, number = {Suppl. 2}, issn = {0044-2267}, title = {Model of wrinkled rod}, keyword = {periodical wrinkles, elastic arch, homogenization, elastic rod} }

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mechanics
  • Applied Mechanics Reviews
  • Mathematical Reviews
  • Zentralblatt fur Mathematik