Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 238970

Convergence of discrete quasi-Newton methods


Guljaš, Boris
Convergence of discrete quasi-Newton methods // Various Publ. Ser. (Aarhus), Aarhus Univ., Aarhus, 43 (1993), 85-104 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
Convergence of discrete quasi-Newton methods

Autori
Guljaš, Boris

Izvornik
Various Publ. Ser. (Aarhus), Aarhus Univ., Aarhus (0065-0188) 43 (1993); 85-104

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Quasi-Newton methods

Sažetak
Convergence of discrete quasi-Newton methods

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Autor s matičnim brojem:
Boris Guljaš, (14843)

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews