Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 238963

On some question of Ger, Grubb and Kraljević


Crnjac, Miljenko; Guljaš, Boris; Miller, Harry I.
On some question of Ger, Grubb and Kraljević // Acta Mathematica Hungarica, 57 (1991), 253-257 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


Naslov
On some question of Ger, Grubb and Kraljević

Autori
Crnjac, Miljenko ; Guljaš, Boris ; Miller, Harry I.

Izvornik
Acta Mathematica Hungarica (0236-5294) 57 (1991); 253-257

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Ger; Grubb; Kraljević

Sažetak
On some question of Ger, Grubb and Kraljević

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Časopis indeksira:


  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews