Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 238944

Generalized contractor and equations in Banach spaces


Guljaš, Boris
Generalized contractor and equations in Banach spaces // Berichte der mathematisch-statistischen sektion Graz, 247 (1985), 1-11 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
Generalized contractor and equations in Banach spaces

Autori
Guljaš, Boris

Izvornik
Berichte der mathematisch-statistischen sektion Graz (1010-6650) 247 (1985); 1-11

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Banach spaces; Generalized contractor and equations

Sažetak
Generalized contractor and equations in Banach spaces

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Autor s matičnim brojem:
Boris Guljaš, (14843)

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews