Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 238942

Newton's method and round-off errors


Guljaš, Boris
Newton's method and round-off errors // Glasnik Matematički, 18 (1983), 179-185 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
Newton's method and round-off errors

Autori
Guljaš, Boris

Izvornik
Glasnik Matematički (0017-095X) 18 (1983); 179-185

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Newton's method; round-off errors

Sažetak
Newton's method and round-off errors

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Autor s matičnim brojem:
Boris Guljaš, (14843)

Citiraj ovu publikaciju

Guljaš, Boris
Newton's method and round-off errors // Glasnik Matematički, 18 (1983), 179-185 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Guljaš, B. (1983) Newton's method and round-off errors. Glasnik Matematički, 18, 179-185.
@article{article, author = {Gulja\v{s}, B.}, year = {1983}, pages = {179-185}, keywords = {Newton's method, round-off errors}, journal = {Glasnik Matemati\v{c}ki}, volume = {18}, issn = {0017-095X}, title = {Newton's method and round-off errors}, keyword = {Newton's method, round-off errors} }

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews