Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 230869

Second-Order Scheme for the Scalar Nonlinear Conservation Laws with Flux Depending on the Space Variable


Prnić, Žarko
Second-Order Scheme for the Scalar Nonlinear Conservation Laws with Flux Depending on the Space Variable // Computers & Mathematics with applications, 33 (1997), 8; 51-57 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 230869 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Second-Order Scheme for the Scalar Nonlinear Conservation Laws with Flux Depending on the Space Variable

Autori
Prnić, Žarko

Izvornik
Computers & Mathematics with applications (0898-1221) 33 (1997), 8; 51-57

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Nelinearni zakoni sačuvanja; Fluks zavisan o prostornoj varijabli; TVB sheme
(Nonlinear conservation laws; Flux depending on space variable; TVB scheme)

Sažetak
We derive the second-order scheme for the scalar nonlinear conservation laws with the flux depending on the space variable x and on the unknown function.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Ustanove:
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Profili:

Avatar Url Žarko Prnić (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Prnić, Žarko
Second-Order Scheme for the Scalar Nonlinear Conservation Laws with Flux Depending on the Space Variable // Computers & Mathematics with applications, 33 (1997), 8; 51-57 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Prnić, Ž. (1997) Second-Order Scheme for the Scalar Nonlinear Conservation Laws with Flux Depending on the Space Variable. Computers & Mathematics with applications, 33 (8), 51-57.
@article{article, author = {Prni\'{c}, \v{Z}.}, year = {1997}, pages = {51-57}, keywords = {Nonlinear conservation laws, Flux depending on space variable, TVB scheme}, journal = {Computers and Mathematics with applications}, volume = {33}, number = {8}, issn = {0898-1221}, title = {Second-Order Scheme for the Scalar Nonlinear Conservation Laws with Flux Depending on the Space Variable}, keyword = {Nonlinear conservation laws, Flux depending on space variable, TVB scheme} }

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Appl. Mech. Rev.
  • Res. Alert
  • Camb. Sci. Abstr.
  • Curr. Cont. CompuMath
  • Curr. Cont./Phys. Chem & Earth. Sci.
  • Curr. Cont./Eng. Tech. & Applied Sci.
  • Comput. Cont. Eng. Ind.
  • INSPEC Data.
  • Math. Rev.
  • Oper. Res. Manage Sci.
  • PASCAL-CNRS Data.
  • Curr. Cont. Sci. Cit. Index
  • Curr. Cont. SCISEARCH Data.
  • Soc. Sci. Cit. Indx
  • SSSA/CISA/ECA/ISMEC
  • Zbl. Math.





Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font