Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 220147

Teška anafilaktička reakcija u bolesnika liječenog hemodijalizom nakon primjene reviparina


Bašić-Jukić, N.; Kes, P.
Teška anafilaktička reakcija u bolesnika liječenog hemodijalizom nakon primjene reviparina // Nephrology, dialysis, transplantation, 19 (2004), 9; 1021-1022 (podatak o recenziji nije dostupan, prikaz, stručni)


Naslov
Teška anafilaktička reakcija u bolesnika liječenog hemodijalizom nakon primjene reviparina
(Severe anaphylactic reaction in a haemodialysis patient after administration of reviparin.)

Autori
Bašić-Jukić, N. ; Kes, P.

Izvornik
Nephrology, dialysis, transplantation (0931-0509) 19 (2004), 9; 1021-1022

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, prikaz, stručni

Ključne riječi
Hemodijaliza; reviparin; anafilaktička reakcija
(Haemodialysis; reviparin; anaphylactic reaction)

Sažetak
Anaphylactic reaction after reviparin administration is vary rare complication in dialysis patients.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Kliničke medicinske znanosti



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
108187

Ustanove
Medicinski fakultet, Zagreb

Autor s matičnim brojem:
Petar Kes, (105923)

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus
  • MEDLINE