Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 185091

On summability of m-taples on convolution sequences of probability measures on locally compact semigroups


Jardas, Cvetan
On summability of m-taples on convolution sequences of probability measures on locally compact semigroups // Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti, 491 (2005), 99-106 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
On summability of m-taples on convolution sequences of probability measures on locally compact semigroups

Autori
Jardas, Cvetan

Izvornik
Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti (1845-4100) 491 (2005); 99-106

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Summability; sequences; probabiliity measures; loccaly compact semigroups

Sažetak
In this article author wrote something more about his disovery on summability of m-taples on convolution sequences of probability measures on locally compact semigroups

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0009001

Ustanove
Filozofski fakultet, Rijeka

Autor s matičnim brojem:
Cvetan Jardas, (80172)