Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 185089

Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups


Jardas, Cvetan
Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups // Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti, 491 (2005), 5-8 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
Note on the cosine equation for probability measures on locally compact semigroups

Autori
Jardas, Cvetan

Izvornik
Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Razred za matematičke, fizičke i kemijske znanosti. Matematičke znanosti (1845-4100) 491 (2005); 5-8

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Probability measures; locally compact semigroups; cosine equation

Sažetak
In this article author wrote about cosine equation for probability measures on locally compact semigroups.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0009001

Ustanove
Filozofski fakultet, Rijeka

Autor s matičnim brojem:
Cvetan Jardas, (80172)