Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 178040

Linear independence of intertwining operators


Ban, Dubravka
Linear independence of intertwining operators // Journal of algebra, 271 (2004), 749-767 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


Naslov
Linear independence of intertwining operators

Autori
Ban, Dubravka

Izvornik
Journal of algebra (0021-8693) 271 (2004); 749-767

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Reductive groups; p-adic fields; intertwining operators; R-groups

Sažetak
In the paper is proved linear independance of some standard intertwining operators, which is then used to define R-groups for Aubert involutions of irreducible square integrable representations

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0037108

Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Split

Autor s matičnim brojem:
Dubravka Ban, (171103)

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews
  • Zentralblatt fur Mathematik