Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 176780

Čebyšev's inequality in n-inner product spaces


Budimir, Ivan; Cho, Yeol Je; Matić, Marko; Pečarić, Josip
Čebyšev's inequality in n-inner product spaces // Inequality Theory and Applications, Volume 1 / Cho Yeol Je ; Kim Jong Kyu ; Dragomir Sever S. (ur.).
New York: Nova Science Publishers, Inc., 2002. str. 87-93


CROSBI ID: 176780 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
Čebyšev's inequality in n-inner product spaces

Autori
Budimir, Ivan ; Cho, Yeol Je ; Matić, Marko ; Pečarić, Josip

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Poglavlja u knjigama, znanstveni

Knjiga
Inequality Theory and Applications, Volume 1

Urednik/ci
Cho Yeol Je ; Kim Jong Kyu ; Dragomir Sever S.

Izdavač
Nova Science Publishers, Inc.

Grad
New York

Godina
2002

Raspon stranica
87-93

ISBN
1-59033-188-5

Ključne riječi
Čebyšev's inequality, n-inner product space, Popoviciu's inequality, linear n-normed space

Sažetak
We give some extensions and generalizations of discrete Čebyšev's and some related results in n- inner product spaces.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0117014 - 0117014
0023001 - 0023001

Ustanove
Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb,
Prirodoslovno-matematički fakultet, Split

Profili:

Avatar Url Marko Matić (autor)

Avatar Url Ivan Budimir (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Budimir, Ivan; Cho, Yeol Je; Matić, Marko; Pečarić, Josip
Čebyšev's inequality in n-inner product spaces // Inequality Theory and Applications, Volume 1 / Cho Yeol Je ; Kim Jong Kyu ; Dragomir Sever S. (ur.).
New York: Nova Science Publishers, Inc., 2002. str. 87-93
Budimir, I., Cho, Y., Matić, M. & Pečarić, J. (2002) Čebyšev's inequality in n-inner product spaces. U: Cho Yeol Je, Kim Jong Kyu & Dragomir Sever S. (ur.) Inequality Theory and Applications, Volume 1. New York, Nova Science Publishers, Inc., str. 87-93.
@inbook{inbook, editor = {Cho Yeol Je, Kim Jong Kyu and Dragomir Sever S.}, year = {2002}, pages = {87-93}, keywords = {\v{C}eby\v{s}ev's inequality, n-inner product space, Popoviciu's inequality, linear n-normed space}, isbn = {1-59033-188-5}, title = {\v{C}eby\v{s}ev's inequality in n-inner product spaces}, keyword = {\v{C}eby\v{s}ev's inequality, n-inner product space, Popoviciu's inequality, linear n-normed space}, publisher = {Nova Science Publishers, Inc.}, publisherplace = {New York} }




Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font