Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 171008

On some inequalities of Minkowski type


Jardas, C; Pečarić, Josip; Roki Rajko; Sarapa Nikola
On some inequalities of Minkowski type // Rad HAZU, Matematičke znanosti, 481 (2003), 14; 17-24 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 171008 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
On some inequalities of Minkowski type

Autori
Jardas, C ; Pečarić, Josip ; Roki Rajko ; Sarapa Nikola

Izvornik
Rad HAZU, Matematičke znanosti (1330-0814) 481 (2003), 14; 17-24

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
inequalities of Minkowski type

Sažetak
On some inequalities of Minkowski type

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
0117014

Ustanove:
Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb

Profili:

Avatar Url Nikola Sarapa (autor)

Avatar Url Rajko Roki (autor)

Avatar Url Josip Pečarić (autor)


Citiraj ovu publikaciju

Jardas, C; Pečarić, Josip; Roki Rajko; Sarapa Nikola
On some inequalities of Minkowski type // Rad HAZU, Matematičke znanosti, 481 (2003), 14; 17-24 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Jardas, C., Pečarić, J., Roki Rajko & Sarapa Nikola (2003) On some inequalities of Minkowski type. Rad HAZU, Matematičke znanosti, 481 (14), 17-24.
@article{article, year = {2003}, pages = {17-24}, keywords = {inequalities of Minkowski type}, journal = {Rad HAZU, Matemati\v{c}ke znanosti}, volume = {481}, number = {14}, issn = {1330-0814}, title = {On some inequalities of Minkowski type}, keyword = {inequalities of Minkowski type} }
@article{article, year = {2003}, pages = {17-24}, keywords = {inequalities of Minkowski type}, journal = {Rad HAZU, Matemati\v{c}ke znanosti}, volume = {481}, number = {14}, issn = {1330-0814}, title = {On some inequalities of Minkowski type}, keyword = {inequalities of Minkowski type} }

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews





Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font