Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 129491

On a class of module maps of Hilbert C*-modules


Bakić, Damir; Guljaš, Boris
On a class of module maps of Hilbert C*-modules // Mathematical Communications, 7 (2002), 177-192 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)


Naslov
On a class of module maps of Hilbert C*-modules

Autori
Bakić, Damir ; Guljaš, Boris

Izvornik
Mathematical Communications (1331-0623) 7 (2002); 177-192

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Hilbert C*-module

Sažetak
*****

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0037106

Ustanove
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb

Citiraj ovu publikaciju

Bakić, Damir; Guljaš, Boris
On a class of module maps of Hilbert C*-modules // Mathematical Communications, 7 (2002), 177-192 (podatak o recenziji nije dostupan, članak, znanstveni)
Bakić, D. & Guljaš, B. (2002) On a class of module maps of Hilbert C*-modules. Mathematical Communications, 7, 177-192.
@article{article, year = {2002}, pages = {177-192}, keywords = {Hilbert C\ast-module}, journal = {Mathematical Communications}, volume = {7}, issn = {1331-0623}, title = {On a class of module maps of Hilbert C\ast-modules}, keyword = {Hilbert C\ast-module} }

Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews