Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 129449

Estimates of the difference between two weighted integral means via weighted Montgomery identity


Aglić Aljinović, Andrea; Perić, Ivan; Pečarić, Josip
Estimates of the difference between two weighted integral means via weighted Montgomery identity // Mathematical Inequalities & Applications, 7 (2004), 3; 315-336 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


Naslov
Estimates of the difference between two weighted integral means via weighted Montgomery identity

Autori
Aglić Aljinović, Andrea ; Perić, Ivan ; Pečarić, Josip

Izvornik
Mathematical Inequalities & Applications (1331-4343) 7 (2004), 3; 315-336

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
Bernoulli polynomials; Montgomery identity; weighted integral means

Sažetak
Some new generalisations of estimations of difference of two weighted integral means are given, by using Euler-type identities and weighted Montgomery identity.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekt / tema
0037119
0117014

Ustanove
Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb

Citiraj ovu publikaciju

Aglić Aljinović, Andrea; Perić, Ivan; Pečarić, Josip
Estimates of the difference between two weighted integral means via weighted Montgomery identity // Mathematical Inequalities & Applications, 7 (2004), 3; 315-336 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Aglić Aljinović, A., Perić, I. & Pečarić, J. (2004) Estimates of the difference between two weighted integral means via weighted Montgomery identity. Mathematical Inequalities & Applications, 7 (3), 315-336.
@article{article, year = {2004}, pages = {315-336}, keywords = {Bernoulli polynomials, Montgomery identity, weighted integral means}, journal = {Mathematical Inequalities and Applications}, volume = {7}, number = {3}, issn = {1331-4343}, title = {Estimates of the difference between two weighted integral means via weighted Montgomery identity}, keyword = {Bernoulli polynomials, Montgomery identity, weighted integral means} }

Časopis indeksira:


  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • Mathematical Reviews