Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 1133063

A new partial geometry pg(5,5,2)


Krčadinac, Vedran
A new partial geometry pg(5,5,2) // Journal of combinatorial theory. Series A, 183 (2021), 105493, 4 doi:10.1016/j.jcta.2021.105493 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)


CROSBI ID: 1133063 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
A new partial geometry pg(5,5,2)

Autori
Krčadinac, Vedran

Izvornik
Journal of combinatorial theory. Series A (0097-3165) 183 (2021); 105493, 4

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, znanstveni

Ključne riječi
partial geometry ; strongly regular graph ; MMS conjecture

Sažetak
We construct a new partial geometry with parameters pg(5, 5, 2), not isomorphic to the partial geometry of van Lint and Schrijver.

Izvorni jezik
Engleski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Projekti:
HRZZ-IP-2020-02-9752 - Algoritamske konstrukcije kombinatornih objekata (ACCO) (Krčadinac, Vedran, HRZZ - 2020-02) ( POIROT)
HRZZ-IP-2018-01-6732 - Kombinatorički objekti i kodovi (COCo) (Crnković, Dean, HRZZ - 2018-01) ( POIROT)

Ustanove:
Prirodoslovno-matematički fakultet, Matematički odjel, Zagreb,
Prirodoslovno-matematički fakultet, Zagreb

Profili:

Avatar Url Vedran Krčadinac (autor)

Citiraj ovu publikaciju

Krčadinac, Vedran
A new partial geometry pg(5,5,2) // Journal of combinatorial theory. Series A, 183 (2021), 105493, 4 doi:10.1016/j.jcta.2021.105493 (međunarodna recenzija, članak, znanstveni)
Krčadinac, V. (2021) A new partial geometry pg(5,5,2). Journal of combinatorial theory. Series A, 183, 105493, 4 doi:10.1016/j.jcta.2021.105493.
@article{article, author = {Kr\v{c}adinac, V.}, year = {2021}, pages = {4}, DOI = {10.1016/j.jcta.2021.105493}, chapter = {105493}, keywords = {partial geometry, strongly regular graph, MMS conjecture}, journal = {Journal of combinatorial theory. Series A}, doi = {10.1016/j.jcta.2021.105493}, volume = {183}, issn = {0097-3165}, title = {A new partial geometry pg(5,5,2)}, keyword = {partial geometry, strongly regular graph, MMS conjecture}, chapternumber = {105493} }
@article{article, author = {Kr\v{c}adinac, V.}, year = {2021}, pages = {4}, DOI = {10.1016/j.jcta.2021.105493}, chapter = {105493}, keywords = {partial geometry, strongly regular graph, MMS conjecture}, journal = {Journal of combinatorial theory. Series A}, doi = {10.1016/j.jcta.2021.105493}, volume = {183}, issn = {0097-3165}, title = {A new partial geometry pg(5,5,2)}, keyword = {partial geometry, strongly regular graph, MMS conjecture}, chapternumber = {105493} }

Časopis indeksira:


  • Current Contents Connect (CCC)
  • Web of Science Core Collection (WoSCC)
    • Science Citation Index Expanded (SCI-EXP)
    • SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
  • Scopus


Uključenost u ostale bibliografske baze podataka:


  • MathSciNet
  • Zentrallblatt für Mathematik/Mathematical Abstracts


Citati





    Contrast
    Increase Font
    Decrease Font
    Dyslexic Font