Pretražite po imenu i prezimenu autora, mentora, urednika, prevoditelja

Napredna pretraga

Pregled bibliografske jedinice broj: 1084478

O dvije invarijante u analizi


Jakšetić, Julije; Lopatič, Josip; Potočki, Petra; Soldo, Robert
O dvije invarijante u analizi // Acta Mathematica Spalatensia, Series didactica, 3 (2020), 77-85 (domaća recenzija, članak, stručni)


CROSBI ID: 1084478 Za ispravke kontaktirajte CROSBI podršku putem web obrasca

Naslov
O dvije invarijante u analizi
(About two invariants in the analysis)

Autori
Jakšetić, Julije ; Lopatič, Josip ; Potočki, Petra ; Soldo, Robert

Izvornik
Acta Mathematica Spalatensia, Series didactica (2623-6125) 3 (2020); 77-85

Vrsta, podvrsta i kategorija rada
Radovi u časopisima, članak, stručni

Ključne riječi
invarijante, separabilna diferencijalna jednadžba, logaritamska spirala
(invariants, separable differential equation, logarithmic spiral)

Sažetak
U radu su predstavljena dva problema u kojima su invarijante ključan korak u njihovom rješavanju. Rješenja problema su modelirana tehnikama matematičke analize.

Izvorni jezik
Hrvatski

Znanstvena područja
Matematika



POVEZANOST RADA


Ustanove:
Prehrambeno-biotehnološki fakultet, Zagreb,
Veleučilište s pravom javnosti Baltazar Zaprešić

Profili:

Avatar Url Josip Lopatič (autor)

Avatar Url Julije Jakšetić (autor)


Citiraj ovu publikaciju

Jakšetić, Julije; Lopatič, Josip; Potočki, Petra; Soldo, Robert
O dvije invarijante u analizi // Acta Mathematica Spalatensia, Series didactica, 3 (2020), 77-85 (domaća recenzija, članak, stručni)
Jakšetić, J., Lopatič, J., Potočki, P. & Soldo, R. (2020) O dvije invarijante u analizi. Acta Mathematica Spalatensia, Series didactica, 3, 77-85.
@article{article, year = {2020}, pages = {77-85}, keywords = {invarijante, separabilna diferencijalna jednad\v{z}ba, logaritamska spirala}, journal = {Acta Mathematica Spalatensia, Series didactica}, volume = {3}, issn = {2623-6125}, title = {O dvije invarijante u analizi}, keyword = {invarijante, separabilna diferencijalna jednad\v{z}ba, logaritamska spirala} }
@article{article, year = {2020}, pages = {77-85}, keywords = {invariants, separable differential equation, logarithmic spiral}, journal = {Acta Mathematica Spalatensia, Series didactica}, volume = {3}, issn = {2623-6125}, title = {About two invariants in the analysis}, keyword = {invariants, separable differential equation, logarithmic spiral} }




Contrast
Increase Font
Decrease Font
Dyslexic Font